Okulary

Okulary, soczewki i badania okulistyczne

W naszym zakładzie znajdziecie Państwo bogatą ofertę produktów jak i usług.
Do Państwa dyspozycji jest także lekarz okulista.
Nie prowadzimy zapisów na badanie okulistyczne, każdy pacjent zawsze zostanie przyjęty.

Odpowiednio dobrane okulary lub soczewki kontaktowe są niezwykle ważne dla zdrowia naszych oczu i komfortu widzenia. Zaniedbanie tej kwestii może bardzo utrudnić nam codzienne funkcjonowanie. Jeżeli potrzebują Państwo nabyć okulary bądź soczewki w Łodzi, w naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór.
 

Jakie okulary wybrać?

Wybór szkieł zawsze powinien być poprzedzony dokładnym badaniem wzroku, jakie wykonujemy. W naszym salonie mogą Państwo wybrać okulary, które najlepiej odpowiadają Państwa potrzebom. Oferujemy na przykład okulary progresywne, dzięki którym możliwa jest płynna zmiana mocy i wyraźne widzenie zarówno dali, średniego dystansu, jak i bliży. Warto zamówić także okulary z powłoką anty-refleksyjną lub okulary do komputera.
 

Okulary w Łodzi - szeroki wybór wysokiej jakości okularów

Okulary w ostatnim czasie są bardzo modne, dlatego też często zamawiają je nawet osoby, które nie mają żadnych problemów ze wzrokiem. Odpowiednio dobrane oprawki pozwalają optycznie wymodelować rysy twarzy i podkreślają jej urodę. Mogą Państwo zdecydować się na okulary okrągłe, owalne, prostokątne, czy modne "kocie oczy", "pilotki" lub "lenonki". Każdy z pewnością znajdzie w szerokiej ofercie naszego salonu coś, co przypadnie mu do gustu. Wszystkie okulary wykonujemy z wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, dlatego są bardzo trwałe i wygodne w noszeniu.
 

Soczewki w Łodzi. Dlaczego warto zdecydować się na soczewki kontaktowe zamiast okularów?

 
Doskonałą alternatywą dla okularów mogą być soczewki kontaktowe. Mają one wiele zalet:

Badanie okulistyczne to pełen zakres usług a więc:

 

Oferujemy soczewki korekcyjne:

 

Każdy rodzaj soczewek okularowych można wykonać jako soczewkę:

 

Proponujemy pełen zakres soczewek z materiałów takich jak:

Soczewki okularowe są dostępne w różnych rodzajach indeksów, czyli stopniu pocienienia. Polecamy najnowszy rodzaj soczewek TRANSITIONS SIGNATURE VII generacji oraz najnowszą powłokę antyrefleksyjną JZO Ideal max UV.
Na uwagę zasługują także soczewki marki Hoya z powłoką o nazwie BlueControl, która neutralizuje niebieskie światło dominujące w ekranach ciekłokrystalicznych.  

Oprawy dostępne w naszym Zakładzie Optycznym wykonane są z:

 

Proponujemy Państwu oprawy producentów takich jak:

 

W naszym salonie znajdziecie Państwo bogatą paletę dodatków i akcesoriów takich jak:

 

W naszym zakładzie prowadzony jest również pełen zakres serwisowy szkieł oraz opraw również pogwarancyjnych, wykonujemy:

 

Zapraszamy do naszego salonu optycznego w Łodzi i korzystania z naszych usług. Nasi doświadczeni specjaliści pomogą Państwu zadbać o wzrok i dobrać produkt najlepiej odpowiadający Państwa potrzebom.